ks. dr Wacław Gubała, proboszcz
urodzony 17.09.1948r. w Myślenicach

Święcenia kapłańskie przyjął 21.05.1972r. w Krakowie
Święto Patrona – 28 września
pochodzi z parafii: św. Wojciecha w Osieczanach

Dotychczas pracował:
jako wikariusz w parafiach:
Miłosierdzia Bożego – Kraków - Wzgórza Krzesławickie,
Najświętszego Serca Pana Jezusa - Kraków - Piaski Wielkie, św. Anny – Kraków,
doktorat KUL,
jako wykładowca w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie: 1981-2001
od 1.07.2001 r. jako proboszcz parafii św. Jadwigi Królowej.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


ks. Łukasz Kotarba, wikariusz
urodzony 07.04.1978r. w Myślenicach

Święcenia kapłańskie przyjął 07.06.2003r. w Krakowie
Święto Patrona - 18 października
Pochodzi z parafii: Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Kasince Małej
Dotychczas pracował w parafii św. Anny w Krzyszkowicach
od 25.08.2007 r. w parafii św. Jadwigi w Krakowie

 

Copyright © Parafia św. Jadwigi Królowej w Krakowie - Klinach Borkowskich
Webmaster: Katolicki.net | Hosting: Kylos