Ogłoszenia i intencje

32 Niedziela Zwykła

1. Jutro obchodzimy kolejną rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. Z tej okazji dzisiaj o godz. 9.30 będzie sprawowana w naszym kościele Msza Święta w intencji Ojczyzny.

2. W liturgii wspominamy:
w poniedziałek – św. Marcina
we wtorek – św. Jozafata, biskupa i męczennika
w środę – św. Benedykta, Jana Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich

3. W tym tygodniu III piątek miesiąca różaniec za zmarłych wypominanych w ciągu roku o godz. 18.00 i Msza św. w ich intencji.

4. Młodzież z klasy VIII Szkoły Podstawowej przychodzi w piątek na Mszę św. o godz. 18.30.
Po Mszy katecheza przygotowująca do Sakramentu Bierzmowania.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

6. Przyjmujemy jeszcze na wypominki roczne

7. Na prośbę Metropolity Krakowskiego Marka Jędraszewskiego, aby włączyć się w pomoc z okazji Światowego Dnia Ubogich, będzie można na ten cel złożyć ofiarę do skarbonek w przeszłą niedzielę 17 listopada.

8. W ramach obchodów jubileuszu 10-lecia konsekracji naszego kościoła, dzisiaj zapraszamy o godz. 17.00 na widowisko świetlno – muzyczne. Sześćdziesiąt minut nastrojowej i refleksyjnej muzyki malowanej laserami 3D stworzą niezwykły spektakl, który przeniesie widownię w świat artystycznych oraz duchowych doznań.

9. Natomiast z tej samej okazji w przyszłą niedzielę 17 listopada o godz. 17.00 zapraszamy na przedstawienie teatralne pt. "Droga do świętości” , przygotowane przez dzieci i młodzież naszej parafii pod kierownictwem ks. Macieja.

10. Nasza parafia jest zaproszona na Mszę św. w intencji ludzi chorych do Sanktuarium Jana Pawła II w piątek na godz. 17.00.

 

Intencje mszalne od 10.11. do 17.11.2019 r.

NIEDZIELA 10.11
7.30 Za zmarłych członków 6 Róży i za zmarłych z ich rodzin
9.30 + Stanisław Cebulewski
11.00 O Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki w 1 rocz. urodzin
12.15 O zdrowie, Boże bł. i opiekę Matki Bożej dla Marii
19.00 + Adam Osęka, Danuta Bień, Stanisław Bień

PONIEDZIAŁEK 11.11
7.00 + Teodozja Bugaj od rodziny Korzeniowskich i Gaura
18.30 + Jan, Stanisław, Wojciech Gonek

WTOREK 12.11
7.00 + Józef Szumański od rodziny Jurów z dziećmi i od Anny Łapczyńskiej
18.30 + Teodozja Bugaj

ŚRODA 13.11
7.00 + Maria, Stanisław, Józef Pająk
18.30 + Krystyna i Paweł Piechnik

CZWARTEK 14.11
7.00 + Janina Jasińska od rodziny Miklasów
18.30 + Teodozja Bugaj od wnuczki Magdaleny z mężem i córką

PIĄTEK 15.11
7.00 Za zmarłych w czyśćcu cierpiących i o nawrócenie grzeszników od Marii
18.30 Wypominkowa

SOBOTA 16.11
7.00 + Stanisława i Włodzimierz Witek
18.30 + Stanisław Hudaszek w 1 rocz. śmierci

NIEDZIELA 17.11
7.30 + Andrzej i zmarli rodzice
9.30 + Jan Komenda w 16 rocz. śmierci
11.00 Dziękczynna z okazji urodzin Adama z prośbą o zdrowie, Boże bł. dla niego i jego rodziny
12.15 O Boże bł. dla Wiktora w 3 rocz. urodzin i dla jego rodziców
19.00 + Krystyna i Paweł Piechnik w 8 rocz. śmierci